دات نت نیوک
X

درباره گروه مواد غذایی بوستان طلایی

شركت بوستان طلائی سینا با هدف تامین و توزیع موادغذائی از سال ١٣٨٦ فعالیت خود را آغاز كرده است. برنج بوستان طلائی، محصول طلائی و اولین محصول این شركت می‌باشد. این مجموعه به واسطه كیفیت خوب محصولات و برخورداری از سطح بالای استانداردهای كیفی و بهداشتی، خدمات مناسب و در سایه الطاف خداوند منان توانسته است. جایگاه قابل توجهی نزد مشتریان داخل و خارج از كشور به دست آورد. سلامت و رضایت مصرف كنندگان در تمام محصولات این شركت در نظر گرفته شده است. دفاتر مركزی این شركت در تهران و كشور امارات متحده عربی می‌باشند.

نمایندگی فروش گروه مواد غذایی بوستان طلایی

ماموریت:

ماموریت ما ارائه مواد غذایی با کیفیت بالا، حفظ روند افزایش کیفیت، اعمال روش‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم در کسب و کار برای جلب رضایت مشتریان و تبدیل شدن به انتخاب اول محصولات غذایی است. محصولات غذایی با کیفیتی که ما را به یکی از بزرگ‌ترین تامین کنندگان مواد غذایی در محیط کسب و کاری رقابتی تبدیل نماید.

چشم انداز:

چشم انداز ما ارائه بهترین کیفیت مواد غذایی است که فراتر از انتظار مشتری باشد و رضایت هر مشتری را جلب نماید به طوری که بوستان طلایی را به یک پیشرو در ارائه مواد غذایی با کیفیت در ایران و امارات متحده عربی و سایر کشورهای توسعه یافته جهان تبدیل نماید.


معرفی مدیران بوستان طلایی

با مدیران و مسئولین گروه مواد غذایی بوستان طلایی سینا که در روند رو به رشد افزایش کیفیت و توسعه شرکت فعالیت می‌کنند آشنا شوید.

محمد جواد صیادی
مدیر عامل
س. همتی
مدیر مالی و اجرایی
یاسر منوچهری
مدیر منابع انسانی
فریدون عنصری
مدیر بازاریابی و فروش
123movies